Životní koučink

0 Komentářů A+ a-

Životní koučink je individuální forma koučování zaměřená na osobní život klienta. Životní koučink se zaměřuje na oblast osobního růstu, vztahů, životního stylu a financí. Významně pomáhá při hledání životní rovnováhy, při posílení vlastního sebevědomí, při řešení životních krizí a problémů v osobních i partnerských vztazích.

Na rozdíl od terapie, cílem koučinku není snaha přiblížení se "normě," ale rozvoj životních možnostmi klienta a jeho osobní růst. A na rozdíl od poradenství nástrojem není objektivní rada či poučení, ale koučovací rozhovor, který je nástrojem k velmi intenzivnímu hledání osobní životní cesty.

Životní koučink je nejlepší nástrojem pro zvládání krize středního věku a jiné velké životní změny (sňatek, narození dítěte, návrat z rodičovské dovolené, rozvod, odchod dětí, stěhování, změna zaměstnání, změna pracovní pozice ...).


Jaký je Váš názor na toto téma? Co Vás nejvíce zaujalo?  Podělte se o Váš názor s ostatními v komentáři pod článkem.

Pokud se vám článek líbil, pošlete jej dál! 


_________________________________________________________________
Mé jméno je Jaromír Průša (@nacesteskoucema zabývám se profesně koučováním, lektorováním a profesionálním networkingem. 

Specializuji se zejména na exekutivní coaching, facilitaci councilů a na profesionální business networking. 

Kontaktovat mě (LinkedIn profilmůžete přímo ZDE

(autor příspěvku)

Děkuji za návštěvu mých profesních stránek! Pokud Vás tento příspěvek jakkoli zaujal, budu velice rád za komentář nebo sdílení techto myšlenek. Jaký máte na toto téma nároz Vy?

Souhlasíte? Nesouhlasíte? Máte co říct k danému tématu?