:D dnes je mezinárodní den smíchu, smějte se!

0 Komentářů A+ a-

Kouknul jsem dnes do mého diáře a zjistil jsem, že je dnes mezinárodní den smíchu. Ten připadá vždy na první neděli v květnu, což je právě dnes. Dle mého by takových dní v roce mělo být daleko více. Nicméně děkujme Dr. Madan Katariovi, zakladateli celosvětového hnutí Jóga smíchu, za tuto iniciativu, že takovýto den vůbec oslavujeme celosvětově.

Smích má obrovskou moc v našich životech, dokáže divy, když my sami si už nevíme rady. Smích nás dokáže vytáhnout zpět do dobré nálady, povzbudit a navíc je velice, velice nakažlivý:-)

Smích nás spojuje :)

Jóga smíchu říká, že smích  jako takový je pozitivní a silná emoce a má všechny potřebné ingredience pro každého z nás, abychom zvládali sami sebe a abychom měnili svět. U nás v České republice najdete i "smíchologii" na www.smichologie.cz. 
"Smíchologie.cz :o) Vycházíme ze školy zakladatele jógy smíchu Dr. Madana Katarii, který také založil první klub smíchu a integroval různé přístupy ve využití smíchu pro péči o zdraví a osobní rozvoj. Inspiruje nás i řada dalších osob a přístupů, které se smíchem, radostí, štěstím, hravostí přímo nebo nepřímo zabývají a jógu smíchu doplňujeme i s dalšími přístupy a technikami." (zdroj: www.smichologie.cz)
Takže dnes se smějte o 106 a nakažte i ostatní smíchem, nejlepším lékem na bolest našich srdcí! Smích nás totiž spojuje;)V čem pomáhá smích vám? Proč se rádi smějete vy? Podělte se o svůj příběh v komentářích pod příspěvkem.Jaký je Váš názor na toto téma? Co Vás nejvíce zaujalo?  Podělte se o Váš názor s ostatními v komentáři pod článkem.

Pokud se vám článek líbil, pošlete jej dál! 


_________________________________________________________________
Mé jméno je Jaromír Průša (@nacesteskoucema zabývám se profesně koučováním, lektorováním a profesionálním networkingem. 

Specializuji se zejména na exekutivní coaching, facilitaci councilů a na profesionální business networking. 

Kontaktovat mě (LinkedIn profilmůžete přímo ZDE

(autor příspěvku)

Děkuji za návštěvu mých profesních stránek! Pokud Vás tento příspěvek jakkoli zaujal, budu velice rád za komentář nebo sdílení techto myšlenek. Jaký máte na toto téma nároz Vy?

Souhlasíte? Nesouhlasíte? Máte co říct k danému tématu?