Mezinárodní týden koučování (ICW)

0 Komentářů A+ a-

Příští týden se chystá Mezinárodní týden koučování. International Coaching Week (ICW) je týden zaměřený na propagaci profesionálního koučování. Proč? I proto, že federace koučů slaví již 20 let. Nenechte si tento týden i jako klient ujít! Cílem tohoto mezinárodního dne je "přiblížit široké veřejnosti co profesionální koučink skutečně je a jak výrazný posun může vnést do života každého z nás". 


Každoročně ho vyhlašuje Mezinárodní federace koučů (ICF), v České republice je organizován ICF ČR. V tomto roce se koná v termínu 18. – 24. května 2015. Co od tohoto týdne můžete očekávat?

Jak naleznete na samotných stránkách ICF: "Profesionální kouči z celého světa nabízejí v tomto jednom, ve všech zemích identickém týdnu, své aktivity zdarma, propagují filozofii a přínosy koučování podle standardů ICF a seznamují veřejnost s rozdíly mezi profesionálním koučováním a tím, co se často za koučování vydává."

Pro to, abyste mohli sami na vlastní kůži zažít, co je koučování, je to jedinečná příležitost. Pro spoustu lidí je skutečně obtížné představit si, jak samotné koučování probíhá a co přesně od koučovacího procesu očekávat. 

Zde je seznam akcí spojených s mezinárodním týdnem koučování:Jaký je Váš názor na toto téma? Co Vás nejvíce zaujalo?  Podělte se o Váš názor s ostatními v komentáři pod článkem.

Pokud se vám článek líbil, pošlete jej dál!

__________________________
Mé jméno je Jaromír Průša (@nacesteskoucema již řadu let se živím  v Evropě jako konzultant vzdělávání a a talent developmentu, kouč, lektor a facilitátor. Specializuji se zejména na exekutivní coaching, facilitaci a na profesionální networking.
Kontaktovat mě (LinkedIn profilmůžete přímo ZDE

(autor příspěvku)

Děkuji za návštěvu mých profesních stránek! Pokud Vás tento příspěvek jakkoli zaujal, budu velice rád za komentář nebo sdílení techto myšlenek. Jaký máte na toto téma nároz Vy?

Souhlasíte? Nesouhlasíte? Máte co říct k danému tématu?