Koučování specializace - výkonnostní koučování, life coaching, kariérní koučování

0 Komentářů A+ a-

Výkonnostní koučování = performance coaching 

Výkonnostní koučování = performance coaching -  je určen zejména pro jednotlivce a pro vedení firem (střední manažeři, vrcholoví manažeři a vedení firmy).
 1. Výkonnostní koučování zlepšuje vaší produktivitu a produktivitu  lidí ve vaší firmě
 2. Výkonnostní koučování zvyšuje vaší efektivitu  efektivitu lidí ve vaší firmě
 3. Výkonnostní koučování ujasňuje zacílení na výsledek a zacílení na práci
 4. Výkonnostní koučování se může týkat pracovních témat jako je profesní rozvoj, manažerské dovednosti, leadership dovednosti, určování priorit, zvládání času a práce s časem (time management), sebeorganizace, komunikace
 5. Výkonnostní koučování usnadňuje skloubení rodinného a pracovního života (work-life balance), osobní život, na rozvoj osobnosti, sebepoznání, komunikaci, sebevědomí, osobní spokojenost a vnitřní rovnováhu člověka.

Kariérní koučování

Kariérní koučování - (career coaching), v koučování pomáhám klientovi se zaměřit na hledání nové práce nebo na to, jak se posunout ve své kariéře. Více na www.karieraskoucem.cz.
 1. Kariérní koučování vám usnadní nalezení vašeho talentu 
 2. Kariérní koučování vašich silných a slabých stránek
 3. Kariérní koučování vám pomůže v přípravě na výběrová řízení a na samotný průběh výběrového řízení (vypracování životopisu, oslovení firmy, před pohovorem, průběh pohovoru a po  pohovoru)

   Life coaching životní koučování 

   Life coaching životní koučování se zaměřuje na osobní život člověka, na jeho rozvoj osobnosti, sebepoznání, vztahy, komunikaci, sebevědomí,  sebeuvědomění, osobní spokojenost.
   1. Life coaching vám pomůže nalézt životní rovnováhu, vnitřní klid a pohodu
   2. Life coaching vám pomůže řešit problémy v osobních vztazích 
   3. Life coaching vám pomůže začít žít zdravějším a plnějším způsobem
   4. Life coaching vám pomůže najít smysl svého života 
   5. Life coaching  se týká též vašeho pracovního života
    1. zlepšení organizace práce 
    2. zlepšení pracovních a osobních vztahů na pracovišti 
    3. zlepšení komunikačních dovedností

   Cena koučování

   Cena koučování: 1 sezení (60 - 120) minut času, záleží, jak moc s klientem pracuji a kolik právě potřebujeme času, stojí 7násobek hodinového příjmu (nikoli mzdy) klienta. 
   (Příklad: Tedy pokud někdo má příjem 30 tisíc měsíčně, je jeho hodinový příjem 187,5 Kč. Tato částka se následně vynásobí 7 a dostanete mou hodinovou sazbu) Platí se před samotným setkáním převodem na účet, případně na místě. 
   A je upřímně na klientovi, aby si to sám spočítal. Je to spravedlivé pro kohokoli a každý má své svědomí.   Jaký je Váš názor na toto téma? Co Vás nejvíce zaujalo?  Podělte se o Váš názor s ostatními v komentáři pod článkem.

   Pokud se vám článek líbil, pošlete jej dál!

   __________________________
   Mé jméno je Jaromír Průša (@nacesteskoucema již řadu let se živím  v Evropě jako konzultant vzdělávání a a talent developmentu, kouč, lektor a facilitátor. Specializuji se zejména na exekutivní coaching, facilitaci a na profesionální networking.
   Kontaktovat mě (LinkedIn profilmůžete přímo ZDE

   (autor příspěvku)

   Děkuji za návštěvu mých profesních stránek! Pokud Vás tento příspěvek jakkoli zaujal, budu velice rád za komentář nebo sdílení techto myšlenek. Jaký máte na toto téma nároz Vy?

   Souhlasíte? Nesouhlasíte? Máte co říct k danému tématu?