Portfolio koučování, témat školení a workshopů - Jaromír Průša

0 Komentářů A+ a-

Svým klientům poskytuji komplexní specializované služby: 

Výkonnostní koučování = performance coaching 

Výkonnostní koučování = performance coaching - (též exekutivní coaching) je určen zejména pro jednotlivce a pro vedení firem (střední manažeři, vrcholoví manažeři a vedení firmy). Více o mé specializaci ve výkonnostním koučování/výkonnostně orientovaném koučování (business executive coaching) včetně nacenění naleznete ZDE

Výkonnostní koučování je určeno zejména pro: 

  • Podnikatele a majitele firem, CEOs, 
  • Vyšší management - (např. obchodní ředitel, finanční ředitel) 
  • Střední management (např. management týmů, supervizor, team lead) 
  • Sportovci a umělci 

Kariérní koučování/koučink

Kariérní koučování - (career coaching), v koučování pomáhám klientovi se zaměřit na hledání nové práce nebo na to, jak se posunout ve své kariéře. Více o mé specializaci v kariérním koučování (career coaching) včetně nacenění naleznete ZDE

Kariérní koučování(koučink) je určeno zejména pro: 

  • Jednotlivce, kteří hledají práci 
  • Jednotlivce, kteří se chtějí posunout v kariéře 
  • Jednotlivci, kteří si potřebují vyjasnit priority ve své kariéře 
  • Jednotlivci, kteří hledají směr, kterým se chtějí v kariéře vydat 

Life coaching = životní koučování 

Life coaching = životní koučování se zaměřuje na osobní život člověka, na jeho rozvoj osobnosti, sebepoznání, vztahy, komunikaci, sebevědomí, sebeuvědomění, osobní spokojenost. Více o mé specializaci v životním koučování (life coaching) naleznete ZDE

Life coaching je určen zejména pro: 

  • Pro jednotlivce, kteří jsou ochotní pro změnu a posun dopředu něco udělat (nevěnuji se rodinnému koučování a koučování vztahů) 

____________
Vedle výkonnostního koučování poskytuji též konzultace ve vzdělávání organizací a facilitaci školení a workshopů.

Zde je přehled témat, kterým se věnuji:

Základní soft skills (People skills) 

Jedná se o komunikační dovednosti, základní dovednosti vedení a řízení lidí a týmů, prezentační dovednosti, facilitační dovednosti, dovednosti mezilidských vztahů na pracovišti, atd. Více o podrobném portfoliu základních soft skills dovedností včetně nacenění naleznete ZDE.

Soft skills pro pokročilé (Tribal skills) 

Asertivita, sebeorganizace týmů, dovednosti koučování, řešení konfliktů, vyjednávání, kvalita poskytovaných služeb, emoční inteligence, jak školit druhé, podvědomé předsudky. Více o podrobném portfoliu soft skills pro pokročilé (Tribal skills) včetně nacenění naleznete ZDE.

Specializované people skills (Advanced skills) 

Diplomacie v jednání, profesionální networking, MVP pro start-up, Vize-záměr-cíle. Více o podrobném portfoliu specializovaných soft skills dovedností včetně nacenění naleznete ZDE.


__________________________
Mé jméno je Jaromír Průša (@nacesteskoucema již řadu let se živím  v Evropě jako konzultant vzdělávání a a talent developmentu, kouč, lektor a facilitátor. Specializuji se zejména na exekutivní coaching, facilitaci a na profesionální networking.
Kontaktovat mě (LinkedIn profilmůžete přímo ZDE

(autor příspěvku)

Děkuji za návštěvu mých profesních stránek! Pokud Vás tento příspěvek jakkoli zaujal, budu velice rád za komentář nebo sdílení techto myšlenek. Jaký máte na toto téma nároz Vy?